Виробництво Медіаконтенту Для Бізнесу

 

 

 

Зі збільшенням швидкості інтернету, з появою таких сервісов , як YouTube, Facebook та Instagram роль відео контенту почала зростати. На сторінках своїх сайтів компанії створюють мовну мережу і транслюють глядачам тренінги, майстер – класи, онлайн – конференції, надають  послуги, пропозиції.  Щотижня у мережу потрапляє велика кількість продукту навчального відео по різним напрямкам. Велика аудиторія глядачів переглядає нові потоки відео, що  демонструються  різними компаніями. Не втрачайте можливості надавати інформацію першими! У наш час цінується тільки час! Робіть промо з Bazis Production!

ПРОМО РОЛіК – це  короткий фільм,  інформаційно – рекламного характеру, спрямований на презентацію компанії, або на ознайомлення глядача з деякими видами товарів чи послуг. Дозволяє сконцентруватися на самій суті, на перевагах та користі, відкидаючи зайві елементи.  Це демократичний жанр реклами, що дозволяє вирішувати різноманітні завдання. Можна зробити динамічну презентацію, чи захоплюючу інструкцію, короткий відео –каталог, надати поради, що до дизайну інтер' єру, стилю одягу, жіночої краси, чоловічих захоплень - люба послуга, любий товар від Вашої компанії.

ВІДЕО УРОКИ-  як влаштована залізниця, з якою швидкість йде потяг, як робиться мультик, як функціонує  воздушна куля, що таке етикет, які звичаї мають країни – це, та ще багато іншого для наших самих маленьких глядачів.

Для  шкільного віку теми відео уроків інші, для абітурієнтів - це вже спеціалізовані напрями. Наочність  - одна з самих найефективніших метод навчання!

Для загального життя у відео уроків своє призначення. Це може бути  техніки  східних єдиноборств, автомобільного керування,  танго, вальсу, латинського танцю, показ косметичних процедур, спа – салонів, перукарської майстерності – що завгодно. Якщо Вам близько діло, яке  Ви робите і є бажання ділитися своїми успіхами у сітях, на своїх сайтах, приваблюючи і заохочуючи інших – відео уроки – це найкращій для цього засіб! Підтримуйте  Ваш імідж діями!

ролик–звернення- якщо є що презентувати, або Ви маєте особисто сказати , наприклад , аукціонерам Вашої компанії, про свої очікування, чи донести до них своє бачення , розуміння, новацію – зробіть свою заяву на відеокамеру. Заява має бути вибудованою, лаконічною, передавати точній зміст посилання, суть, привертати увагу до Вас,  бо до цінності Вашої пропозиції. Це має виглядати так ніби Ви розмовляєте прямо у присутності тієї людини, чи людей, до яких Ви звертаєтесь.

Влив Вашого звернення визначається цільовою аудиторією. Від того , до кого Ви звертаєтеся, залежить стилістика, інтонації, тембр. Найважливіше досягти індивідуальності у своєму посиланні, тому  - звертайтеся з користю, звертайтеся гідно!

Пояснювальне відео – найчастіше використовується на етапі стартапів, для того, щоби  пояснити чим саме є їх сервіс і як має працювати їх продукт. За допомогою таких пояснювальних відео – роликів  складні речі стають більш простішими. Зрозумілими  кожному. Використовуйте такий шанс!

фільм–інструкція - класичний варіант учбового відео, коли співробітнику показують, як саме він має виконувати свої обов’язки. Головна задача такого формату -продемонструвати еталонне виконування технологій.

відеолекція –технологічно, це звичайна фіксація лекції. Лектор подає матеріал, можливо щось малює на фліпчарті, демонструє на екрані. Вся лекція знімається, при необхідності  доповнюється інфографікою, слайдами і таким чином, лектор отримує відео версію лекції у такій формі , яку можна пропонувати слухачам вже для самостійного вивчення. Основне завдання такого телевізійного продукту – передати інформацію від першої особи для   тиражування на біль значну територію.                       

 

інструкція по використанню інтерфейса- до такого типу навчальних програм відносяться відео роліки, що роз’яснюють,  як саме працює програмний продукт. Онлайн –магазини, CRM- системи, платформи реклами- все це має свої особливості та принципи роботи. Крок за кроком ми бачимо, які саме заповнювати поля, на які кнопки тиснути, тобто системне відображення правил користування, або наочна інструкція. Тобто простота використання має підкреслюватися візуально. І це основна задача данного відео –формату.

 техніка безпекифільми, що стосуються охорони праці. Їх , условно кажучи, можна поділити на два напрями: стосовно промислової безпеки і безпеки у офісі. Головна задача поєднати інформативність і доступність: має бути зрозумілим , які саме правила безпеки треба виконувати і між тим, людям має бути це цікаво.