Онлайн Трансляціі Подій

 

 

 

Для Вас важливо зробити масштабну подію? Ви  запланували  об’єднати  представників  різного бізнесу  з людьми свого кола? Або Ваші цілі –новий ринок? І Ви запросили найвидатніших спеціалістів з різноманітних  питань, які мають досвід ведення бізнесу у цікавих для Вас умовах? Або, планується грандіозна подія з високим рівнем представництв, з лідерами країн, від який залежить перспектива та розвиток нового бізнес - напрямку?

 

Як би там не було,  у Bazis Production Ви можете замовити пряму трансляцію Вашої події!

 

Бізнес–форум, симпозіум, конференція, семінар, чи майстер–клас  - Ми  зробимо   роботу зі знанням своєї справи, на високому рівні! Технічне оснащення відповідає останнім тенденціям. Майте справу виключно з професіоналами!

 

Трансляція концертів, вистав,  презентацій,  свят.

1) Фестивалі, визначні конкурси, музичні тури  відомих співаків, виступ симфонічного оркестру, джазових груп, кантрі-музики, романтичні вечори

2)Трансляції з нагоди  визначних  дат, релігійні свята

3) Телевізійна підтримка вистав, визначних подій, мистецьких виставок, аукціонів

4) Святкування нового Року чи Різдва, Дня святого Миколая  чи Святого Валентина

Все, що планується  робити  грандіозним, цікавим,  захоплюючим! Все, що несе у собі культурну, розважальну, або інтелектуальну основу! – Bazis Production пропонує довірити нам! Ми цінуємо бездоганність і маємо смак.

Об’єднайте співробітників , продемонструйте досягнення холдингу, запросить на корпоративне свято, або на виїзну церемонію - подбайте  про дух  Вашого бізнесу!

 

 Видовище, що відбувається на спортивному майданчику, приваблює велику кількість людей,  готових придбати право слідкувати за  подією на власні очі. Але, завдяки  прямій трансляції глядацька аудиторія Ваших спортивних подій збільшиться до тисяч, сотен тисяч чи мільйонів, що побачать це з екранів своїх телевізорів. Користуйтеся цим!